Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabl.

5.94

Opis

Biofarm ParacetamolWskazania: lek Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy.Skład: 1 tabletka zawiera: sunstancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobia żelowana, krospowidon, powidon, kwas stearynowy, magnezu stearynian.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.Dawkowanie: dorośli i młodzież: maksymalna dawka dobowa dla osób dorosłych nie powinna przekroczyć 4,0g (8 tabletek). Lek ten u dorosłych zwykle stosuje się jednorazowo w ilości od 1 do 2 tabletek. W utrzymującym się bólu przyjmuje się od 2 do 4 razy na dobę od 1 do 2 tabletek, nie częściej niż co 4 godziny. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: doustnie podaje się połowę dawki przewidzianej dla dorosłych z zachowaniem większych odstępów czasu pomiędzy poszczególnymi dawkami.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Biofarm

norma trójglicerydów, pieczenie po clotrimazolum, skutki antykoncepcji, crystal mind opinie, obrzęk dziąseł, zapalenie oskrzeli jest zaraźliwe, kta, tabletki clatra cena, biokap maska, szczepionka pneumokoki prevenar 13 cena

yyyyy